| Kwota | Czas otrzymania | Komentarz |
|---|---|---|
| 10,00 zł | 15.03.2026, 19:20 | Tak |
|
Aż wracają wspomnienia z mojej próby nauczenia się w Mario w parę dni, nie polecam |
||
| 10,00 zł | 15.03.2026, 15:57 | Tak |
|
Czy ta gra to rogue like |
||
| 10,00 zł | 12.03.2026, 16:47 | Tak |
|
Wpłacam 10zł za każdą wypowiedź powiedzianą przez chottue w pierwszych 10 minutach runa |
||
| 10,00 zł | 12.03.2026, 12:09 | Tak |
|
Płatność typu blik |
||
| 20,00 zł | 14.09.2025, 21:34 | Tak |
|
🤝 |
||
| 20,00 zł | 14.09.2025, 10:39 | Tak |
|
Ładny skromny i do tego sandacz |
||
| 10,00 zł | 12.09.2025, 18:14 | Tak |
|
Ej, jedno zwierzę ci zostało za tobą |
||
| 10,00 zł | 30.03.2025, 18:00 | Tak |
|
BAAA |
||
| 10,00 zł | 29.03.2025, 09:21 | Tak |
|
Odpowiedzialność polega na tym że trzeba wstać rano i patrzeć jak Fabian czyta wpłaty - hej Fabian 👋 |
||
| 5,00 zł | 25.08.2024, 09:09 | Tak |
|
BAAAA |
||
| 5,00 zł | 24.08.2024, 15:02 | Tak |
|
zolaa wyobraź sobie że to zimowy wyścig tesco |
||
| 5,00 zł | 21.08.2024, 20:21 | Tak |
|
BAAAA |
||
| 5,00 zł | 21.08.2024, 17:57 | Tak |
|
BAAAA |
||
| 5,00 zł | 17.03.2024, 22:18 | Tak |
|
niestety nie udało się odwiedzić was podczas tego gysypysy ale dobry przekaz leci dobrze jest pozdrawiam i widzimy się w sierpniu :3 PS: blok ścigałek |
||
| 5,00 zł | 17.03.2024, 12:13 | Tak |
|
Hej zolaaaa
hej edwarddd |
||
| 50,00 zł | 13.03.2024, 09:05 | Tak |
|
Zola, jak bardzo skibidi będzie ten run? |
||
| 5,00 zł | 27.08.2023, 19:13 | Tak |
|
Widzu! Jeśli to czytasz, właśnie zostałeś zdonacjonowany!
Aby się oddonacjonować wrzuć wpłatę na tym evencie z tym komentarzem! |
||
| 20,00 zł | 26.08.2023, 15:46 | Tak |
|
Hej chipjockey
Hej zolaa |
||
| 5,00 zł | 25.08.2023, 14:42 | Tak |
|
Spywo |
||
| 5,00 zł | 25.08.2023, 12:34 | Tak |
|
Hej Grakiet
Kocham Dance Central Kocham Dance Central Kocham Dance Central |
||
| 50,00 zł | 25.08.2023, 00:54 | Tak |
|
Z racji tego że PayPal wstał z kolan to wpłacam i pozdrawiam ekipę parkowodną. |
||
| 21,00 zł | 23.08.2023, 16:35 | Tak |
|
9+10 |
||
| 20,00 zł | 12.03.2023, 21:54 | Tak |
|
Odblokuj prędkość bo wolno |
||
| 5,00 zł | 12.03.2023, 16:47 | Tak |
|
Bogaty - Jeff Bezos |
||
| 5,00 zł | 12.03.2023, 16:43 | Tak |
|
Samuraj Jack |
||
| 5,00 zł | 12.03.2023, 16:40 | Tak |
|
Spongebob |
||
| 5,00 zł | 11.03.2023, 18:31 | Tak |
|
DDzikuseQQ |
||
| 5,00 zł | 11.03.2023, 16:08 | Tak |
|
Pozdrawiam z kadru |
||
| 5,00 zł | 11.03.2023, 15:59 | Tak |
|
Pozdrawiam zza kadru |
||
| 10,00 zł | 10.03.2023, 20:41 | Tak |
|
Oficjalna odpowiedź na wiadomość ArabsMotorsport - jak Kubica wróci do f1 |
||
| 5,00 zł | 10.03.2023, 09:06 | Tak |
|
Kto ananasowy pod wodą ma dom?
SpongeBob Kanciastoporty! Gąbczasto-kanciasty i żółty jak on? SpongeBob Kanciastoporty! Kto grzywy i fale ze śmiechu chce gryźć? SpongeBob Kanciastoporty! Ten jak ryba w wodzie poczuje się dziś? SpongeBob...! Gotowi!? Kanciastoporty! |
||
| 5,00 zł | 08.03.2023, 19:30 | Tak |
|
ważne kappa że run valid jest <3 serduszka i pamiętaj, że to nie jest na czas... a nie czekaj |
||
| 5,00 zł | 28.08.2022, 15:56 | Tak |
|
kocham auta |
||
| 5,00 zł | 28.08.2022, 13:32 | Tak |
|
Ile to 9+10? |
||
| 5,00 zł | 26.08.2022, 22:04 | Tak |
|
Dajesz Sigotu, wierzę w ciebie
Pozdrawiam też tego drugiego ale nicku zapomniałem sorka ;p |
||
| 5,00 zł | 25.08.2022, 21:45 | Tak |
|
Pierwsze kroki w komentowaniu rozgrywek e-sportowych stawiał komentując mecze w Counter-Strike: Source. W 2011 roku należał do jednej z czołowych drużyn Counter-Strike: Source w Polsce, Team VEGA. Wraz z premierą nowej odsłony Counter-Strike’a, Global Offensive, dołączył do iNET koxXx[2]. |
||
| 5,00 zł | 25.08.2022, 21:39 | Tak |
|
Piotr Izak Skowyrski jest znany z takich tekstów jak:
"Ejsik kochanie", "chodź przybijesz piąteczke", "hutsz piąteczka", "paulinka kosa" izak5 |
||
| 5,00 zł | 25.08.2022, 21:29 | Tak |
|
Piotr Skowyrski, pseud. „izak” – polski komentator e-sportowy, youtuber oraz streamer. W przeszłości zawodnik drużyny Team VEGA i iNET koxXx w grach Counter-Strike: Source i Counter-Strike: Global Offensive[2]. Właściciel Izako Boars[3] oraz portalu informacyjnego IzakTV |
||
| 5,00 zł | 25.08.2022, 21:19 | Tak |
|
TV, Kojarzysz Izaka? |
||
| 10,00 zł | 06.03.2022, 21:42 | Tak |
|
Jak to jest być speedrunerem dobrze, niedobrze?
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. |
||
| 20,00 zł | 28.08.2021, 19:09 | Nie |