GSPS Dzieciom 2019

illustrations
Logo GSPS Dzieciom 2019

GSPS Dzieciom 2019 to czwarta, zimowa edycja Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie – polskiego charytatywnego eventu speedrunningowego. Podczas kolejnej 4-dniowej odsłony wydarzenia udało się uzbierać 4605zł na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Nowinką zaprezentowaną podczas GSPS Dzieciom 2019 były cele określane hasztagami. Każdy wpłacający mógł do swojej donacji dodać hasztag i w ten sposób przyczynić się do wypełnienia celu, który później był realizowany przez speedrunnerów. Donacje dalej wpływały prosto na konto fundacji, a nasz system rejestrował powiązane z nimi kwoty oraz komentarze. Nasi wspierający mieli szansę na przykład odblokować 3 dodatkowe speedruny, wybrać klasę postaci używaną w Diablo 2, czy sprawić, że grupa śmiałków zaśpiewa “September” zespołu Earth, Wind & Fire na koniec eventu!

Harmonogram eventu po raz pierwszy ukazał się w bardziej przystępnej formie w serwisie horaro.org (link powyżej), zaś zapisy wideo z eventu można znaleźć na odpowiednich playlistach na Twitchu i YouTube.

Start
15 lutego 2019
Koniec
17 lutego 2019
Miejsce
Rząśnia, woj. łódzkie