GSPS 2020 Online

illustrations
Logo GSPS 2020 Online

GSPS 2020 Online to siódma edycja Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie. Odbędzie się w dniach 27.08 – 30.08.2020r. jak zwykle na naszym kanale Twitch – GramyPomagamy. Podobnie jak podczas GSPS 2019, donacje zebrane podczas wydarzenia powędrują do Fundacji ITAKA. Ta edycja eventu wyjątkowo odbędzie się w formie zdalnej, z runnerami streamującymi swoje speedruny do naszego Centrum Dowodzenia™. Zgłoszenie tym razem wyjątkowo nie wymaga więc fizycznej obecności na evencie. W związku z taką formą wydarzenia pojawiają się nowe kwestie wymagające wyjaśnienia w kwestii streamingu:

  • Zgłaszający musi mieć możliwość streamowania co najmniej w 720p i 30 FPS w 2500 kbps bez dużych strat w klatkach. Nie jest to jednak twarda granica, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorami na serwerze Polish Speedrunners. 
  • Używanie kamery przez runnerów nie jest wymagane, jednak bardzo do tego zachęcamy. Eventy z serii GSPS od zawsze poza speedrunami kładły nacisk na pokazywanie społeczności – runnerów, komentatorów i osób z widowni i chcielibyśmy w jak największym stopniu zachować ten aspekt także podczas tego wydarzenia. Brak użycia kamery nie będzie oczywiście wpływał na przyjęcie lub odrzucenie runa. 

Zgłoszenia speedrunów i wolontariuszy potrwają od 19.07 do 2.08 (włącznie). Speedruny będą zgłaszane poprzez platformę Oengus. Harmonogram gier zostanie ogłoszony 6.08 na specjalnym streamie na naszym kanale na Twitchu – GramyPomagamy!

Start
27 sierpnia 2020
Koniec
30 sierpnia 2020
Miejsce
Online!