Ogłoszenia

GSPS Dzieciom 2021 zadebiutuje w pierwszy weekend marca!

Opublikowano 24.01.2021, 03:22:00

GSPS Dzieciom 2021 - podobnie jak GSPS 2020 Online - odbędzie się w formie zdalnej w dn. 4.03 - 7.03.2020r. na naszym kanale na Twitchu! Speedrunnerzy biorący udział w wydarzeniu będą ponownie streamować rozgrywkę do naszego Centrum Dowodzenia™. Podczas ósmej głównej edycji GSPS mamy nadzieję przekroczyć bardzo ważną da nas granicę. Obecnie suma wszystkich donacji uzbieranych przez nasze eventy (główne i dodatkową Szlachetną Paczkę) wynosi absolutnie niewiarygodne 45 093,94 zł. W związku z tym oczywiście nie możemy doczekać się piątki z przodu tej liczby i na to liczymy podczas zbliżającego się eventu.

Najważniejsze daty związane z GSPS Dzieciom 2021:

W kwestii streamingu nasze założenia wyglądają identycznie jak podczas GSPS 2020 Online, tj.:

  • Zgłaszający musi mieć możliwość streamowania co najmniej w 720p i 30 FPS w 2500 kbps bez dużych strat w klatkach. Nie jest to jednak twarda granica, w przypadku wątpliwości koniecznie prosimy o kontakt z Organizatorami na serwerze Polish Speedrunners, a pewnie uda nam się wypracować kompromis.
  • Używanie kamery przez runnerów nie jest wymagane, jednak bardzo do tego zachęcamy. Eventy z serii GSPS od zawsze poza speedrunami kładły nacisk na pokazywanie społeczności – runnerów, komentatorów i osób z widowni i chcielibyśmy w jak największym stopniu zachować ten aspekt także podczas tego wydarzenia. Brak użycia kamery nie będzie oczywiście wpływał na przyjęcie lub odrzucenie runa.
  • Ponadto warto zaznaczyć, iż nasz ostatni event - GSPS x Szlachetna Paczka x WEAIiIB - był dodatkowym wydarzeniem spoza głównego kanonu GSPS. W związku z tym, obecność danego runa w harmonogramie Szlachetnej Paczki nie obniża jego szans na bycie zaakceptowanym na GSPS Dzieciom 2021. Zachęcamy do zgłaszania także tych speedrunów!

Nie zapomnijcie zapoznać się z krótkim filmem promującym GSPS Dzieciom 2021! Po więcej informacji zapraszamy na serwer Polish Speedrunners na Discordzie!