Ogłoszenia

GSPS 2020 Online już pod koniec sierpnia!

Opublikowano 14.07.2020, 16:19:00

Z przyjemnością ogłaszamy, że GSPS 2020 Online odbędzie się w dniach 27.08 – 30.08.2020r. jak zwykle na naszym kanale Twitch – GramyPomagamy. Będzie to już siódma edycja GSPSu – podczas poprzednich sześciu uzbieraliśmy niemal 28 000 złotych na cele charytatywne! Podobnie jak rok temu, również tym razem wpłaty zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane prosto do Fundacji ITAKA. Przez zaistniałą sytuację event odbędzie się – jak sama nazwa wskazuje – w formie zdalnej, z runnerami streamującymi swoje speedruny do naszego Centrum Dowodzenia™. Zgłoszenie tym razem wyjątkowo nie wymaga więc fizycznej obecności na evencie. W związku z taką formą wydarzenia pojawiają się nowe kwestie wymagające wyjaśnienia w kwestii streamingu:

  • Zgłaszający musi mieć możliwość streamowania co najmniej w 720p i 30 FPS w 2500 kbps bez dużych strat w klatkach. Nie jest to jednak twarda granica, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorami na serwerze Polish Speedrunners.
  • Używanie kamery przez runnerów nie jest wymagane, jednak bardzo do tego zachęcamy. Eventy z serii GSPS od zawsze poza speedrunami kładły nacisk na pokazywanie społeczności – runnerów, komentatorów i osób z widowni i chcielibyśmy w jak największym stopniu zachować ten aspekt także podczas tego wydarzenia. Brak użycia kamery nie będzie oczywiście wpływał na przyjęcie lub odrzucenie runa.

Zgłoszenia speedrunów i wolontariuszy potrwają od 19.07 do 2.08 (włącznie). Speedruny będą zgłaszane poprzez platformę Oengus. Harmonogram gier zostanie ogłoszony 6.08 na specjalnym streamie na naszym kanale na Twitchu – GramyPomagamy!

Z niecierpliwością czekamy na wszystkie wasze zgłoszenia i widzimy się pod koniec sierpnia!