Gramy Szybko, Pomagamy Skutecznie 2017

25.08 - 27.08.2017r.

Dom Pokera

Harmonogram Playlista na Twitchu Playlista na YouTube
Harmonogram Playlista na Twitchu Playlista na YouTube

Pięć osób, mobilny internet i kawałek miejsca w domu jednego z nas - tak zaczyna się nasza historia. Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie 2017 to pierwsza edycja polskiego charytatywnego eventu speedrunningowego. Podczas jego trwania zebraliśmy 900 zł na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Harmonogram eventu dostępny jest jeszcze w starym jak świat dokumencie Google, ale przez to, że był to nasz pierwszy event, wiele zapowiedzianych rzeczy nie odbyło się, a sporo było przesuniętych. Niemniej filmy z wszystkiego, co miało miejsce, dostępne są dalej w odpowiednich playlistach na Twitchu i YouTube.

Czym jest speedrunning?

To przechodzenie gier w jak najkrótszym czasie, często z użyciem błędów gry lub sztuczek nieprzewidzianych przez jej twórców. Speedrunerzy prześcigają się w uzyskiwaniu jak najlepszego czasu w ukończeniu danej gry, zazwyczaj w różnych kategoriach. Więcej dowiesz się z naszego filmu "Czym jest speedrunning? | Speedrunnerzy z ekipy GSPS wyjaśniają od podstaw".

Dziękujemy za pomoc wszystkim wpłacającym, oglądającym i wspierającym nas w każdej innej formie, a w szczególności społeczności arhn.eu.